BEAUTY : Našla som si skvelé silonky

 
Osobne nosím silonky stále... hrubé v zime, tenké v lete... Ak ste tiež v rámci práce s ľuďmi a mate byť oblečení formalnejšie, tak tie silonky sú súčasťou obliekania sa do práce.  Vyskúšala som ich za tie roky viac ako veľmi veľa a nikdy ma nepotešilo, keď zrazu spod sukne začalo trčať očko, alebo som si ich zatiahla kdesi o stoličku a už som vedela, že je zle... 

Pri tejto značke si na jar kúpim niekoľko kusov a celé leto mam vybavene. Síce píšu 8den, ale mne určite trvá dlhšie ich roztrhnúť.

Keďže som malička, tak si beriem tie bedrové, ktoré mam v rovnakej výške ako na obrázku z balenia siloniek.  Tie klasické pásové sú mi všetky až po bradu (a vtedy sa sama zo seba veľmi smejem, lebo vyzerám ako trpasličí lupič, čo nepochopil využitie pančuchy na prepad). 

A začala som robiť aj niekoľko ďalších veci na to, aby mi tie silonky aj vydržali dlhšie, než na jedno použitie. Mne to pomáha a ak máte ešte nejaký ďalší trik, určite sa s ním podeľte:

1. Starostlivosť o nožičky - zle upravené nechty alebo suchá koža rýchlo znížia každé silonky. Preto sa o nohy treba starať, či už doma alebo s pedikerkou. 

2. Starostlivosť o ručičky - tiež pozatrhavane nechty a suchá koža okolo nechtové lôžka vie narobiť očká na silonkach. Tiež ak máte nejaký ranku, tak pozor na chrasticky. 

3. Nohy si kremujem celé s telový mliekom každý večer, aby sa mi v silonkach ta koža nesušila.  Pri suchej pokožke môžu vzniknúť nejaké šupinky či malé ranky a očko je rýchle.

4. Ak neviem, čo je to za stoličku, tak predtým, než tam sadnem, viem po nej prejsť aj rukou... hlavne nejaké drevené a hlavne vonku... Vie to niekedy pomôcť s tým, že ruka zacíti, ak je tam nejaká ostrejšie nerovnosť a bid si sadnem na svetrík alebo si jednoducho nesadnem.

A aké sú Vaše odporúčanie na skúšanie si neroztrhnúť silonky niekedy už pri ich otváraní?

Ďakujem za prečítanie a zdieľanie môjho článku :)
Obľúbené príspevky