Krásna a sebavedomá

Herečka Cathérine Deneuveová raz povedala: ..Šarm a perfektnosť sa vzájomne vylučujú. Šarm predpokladá malé chybičky krásy, ktoré by človek rád zakryl." A s tými chybičkami krásy pomáhame práve my. Hľadáme v mori kozmetických značiek tie najlepšie, nachádzame v kopcoch rád tie naozaj užitočné a delíme sa s osobnými skúsenosťami nás osobne a aj našich rodín a priateľov. To všetko preto, aby raz tento výrok od módnej návrharky Coco Chanel platil aj u Vás : ,,Žena v devätnástich môže byť rozkošná, v dvadsiatich deviatich podmaňujúca. Ale až ako tridsaťdeväť ročná je absolútne neodolateľná. A staršia ako tridsaťdeväť nebude ani jedna, ktorá už raz neodolateľná bola." A ak by ste predsa len patrili do skupiny starších dám, spomeňte si na lásku, o ktorej napísala Francoise Saganová: ,,Existuje vek, v ktorom musí byť žena krásna, aby ju milovali. A potom príde vek, v ktorom musí byť milovaná, aby bola krásna."

 

Preto môže byť KAŽDÁ ŽENA NAVEKY KRÁSNA.

Najpredávanejšie

SÉRUM S VITAMÍN C - MORNING MIRACLE LAMBRE 20 ml ML

SÉRUM S VITAMÍN C - MORNING MIRACLE LAMBRE 20 ml ML

S okamžitým výsledkom omladzujúceho efektu vďaka intenzívnej hydratácii a 100 % vitamínu C.

Skladom
18,40 €
Defiant Beauty Lip Balm

Defiant Beauty Lip Balm

Prírodný balzam na pery na extrémne vysušené a popraskené pery. Aby ste znova zažili ten úžasný pocit s hodvábnych pier.

Skladom
7,- € 12,50 €
Defiant Beauty Serum

Defiant Beauty Serum

Sérum s nádychom luxusu vďaka obsiahnutým olejom, ktorého pár kvapiek dokáže hydratovať a omladiť Vašu pleť. Rozmaznávajte sa každý deň!

Skladom
31,17 € 44,16 €
Copyright 2019 - 2020 © RODIVIA.com