Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Výrobcovia / značky

O nás

Úvod O nás

 

Môj príbeh začal pred zrkadlom.

,,Všetko vidno v zrkadle, ale ak chcete vedieť, ako to vyzerá očami iných, skúste sa odfotiť." Táto rada dnešného sveta veľmi dobre funguje, ale keď som začínala s kozmetikou ja, existovala len tajuplná budova s názvom knižnica a moja skvelá teta, ktorá sa o seba starala a vždy ma s ochotou nalíčila už od mala. A samozrejme lekár (musím sa smiať, pretože to bola bláznivá doba bez internetu, ale o to viac plná zážitkov). 

Moja pleť bola od začiatku puberty problematická (čierne bodky, boľavé akné,atď.) a vtedy sa dá len ťažko cítiť krásne a sebavedome. Skôr utiahnuto a hlavne, nech ma nikto nevidí. O pleť som sa musela starať, aby to bolo v rámci možností, čo najlepšie a aby sa to určite nehoršilo. Musela som tomu venovať svoj čas. Ako tak roky pribúdali, pleť sa pomaly čistila a upravovala. Vždy som tej svojej pleti musela venovať čas! Inak by to nešlo.

Za tie roky som vyskúšala veľa kozmetík a počúvala veľa rád. Bola som stratená!Niekedy rovno utopená. Postupne som sa začala vymotávať a našla som cestu, na ktorej záleží na kvalite. Až som zistila, že viem viac ako moje okolie a navyše, sa ma moje kamarátky začali pýtať, čo by som im ja odporučila, alebo čo majú robiť s akné, so šupinkami, s pehami . . . . baví ma zdieľať to čo viem s ostatnými a pomáhať im s výberom. Veď na čo sú vedomosti, ktoré nikomu nepomáhajú, však?!

Kto je v tíme? 

Samozrejme mi pomáhajú aj ďalší úžasní ľudia, bez ktorých by to nešlo. Ekonómka Katka, ktorá má tiež rada kozmetiku a vďaka ktorej sú všetky platby vybavené načas. Ona sama ma citlivú a suchú pleť, preto viem pochopiť aj strach pri výbere kozmetiky, len aby tá pokožka nebolela.

Môj partner a moja rodina, ktorí sú vždy prví na rade ako pokusné králiky. Skvelí priatelia, ktorí ma podporujú a prajú úspech. Najviac kamarátka Zuzka, ktorá sa chce o seba starať, ale málo čo vyhovuje jej pleti. Odjakživa má suchú pokožku a reaguje až precitlivene na bežné veci ako napr. očné tiene. Aj pre ňu som hľadala niečo, čo by si mohla dať na očká a sama sa cítila krásna.

A prečo to skúšam na svojej rodine? Pretože im hľadám len to najlepšie a ak to funguje im, ak sú s tým spokojní práve tí najnáročnejší zákazníci, čo oni sú, tak to musí byť naozaj skvelá kozmetika :)

 

Moje školenia :

Copyright 2019 - 2020 © RODIVIA.com